Rüyada birine çorba pişirmek

Rüyada birine çorba pişirmek mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, kendisine kızacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, sorunların büyük darbeler vuracağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, zayıflayacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine çorba pişirmek gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konuları, ekonomik durumunuzu, duygusal ilişkilerinizi ya da iş hayatınızı ilgilendiren alanlarda pek çok seçeneğiniz olabilir.

Rüyada birine çorba pişirmek adaletin geleceğine ve kişinin de bu hayırlı gelişmeler sayesinde huzurlu ve mutlu olacağına, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hasta birine çorba vermek sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birine çorba yedirmek çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine rivayet eder.

Rüyada birine çorba vermek günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hasta birine çorba yapmak girdiği işlerde zarara uğrayacağına, aradığı aşkı bulacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birine çorba içirmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, hayatına mutluluğun, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada ölen birine çorba vermek belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birine çorba içirmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, rahatsızlık yüzünden bir süre işlerden uzak durulacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.