Rüyada birinde kuyruk görmek

Rüyada birinde kuyruk görmek aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, zorlu bir işe girdiği ortağı ile beraber büyük rahat ereceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve kişinin çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına tabir olunur.

Rüyada birinde kuyruk gördüyseniz:

  • Gayret, girişim veya hareketleriniz takdir görebilir ya da bazı konularda gereken desteği bulabilirsiniz.

Rüyada birinde kuyruk görmek açların doyacağına, en ufak hatasını bile erkenden fark ederek önlem alacağına yorulur.

Rüyada kuyruk işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine rivayet eder.

Rüyada kuyruk eti görmek işinde de büyük başarılara imza atacağına, kapı numarası 7 olan bir ev satın alacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyruk kopması ticaret hayatında ön plana çıkacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada markette kuyruk yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, başı sıkışanın çare bulmasına önayak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuyruk yağı eritmek kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, masa başı bir işe girileceğine, güleceğine tabir olunur.

Rüyada kuyruk sırası görmek karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına delalet eder.

Rüyada pişmiş kuyruk yağı yemek atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına, helal lokmalar yiyeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments