Rüyada birden dolu yağması

Rüyada birden dolu yağması borçlanılacağına, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, iş hayatı içinde üst bir mevkiye terfi alınacağına, ticaretinin genişleyeceğine, ortamın bir hayli gerileceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine tabir olunur.

Rüyada birden dolu yağması gördüyseniz:

  • Erkekseniz, dostlar arasındaki iletişimi sağlayabilir, dargınları barıştırabilir veya bir işi yapmalarında yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada birden dolu yağması onları tebrik edeceğine, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada dolu dolu yağmur yağdığını görmek yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, büyük başarılara imza atılacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada ağzından dolu dolu balgam çıkarmak önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, çok daha kötü durumlara düşüleceğine yorulur.

Rüyada dolu dolu para görmek borçlarından kurtulacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına yorulur.

Rüyada dolu dolu balgam çıkarmak girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına delalettir.

Rüyada dolu dolu kan kusmak yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada dolu dolu yumurta görmek üzgün ve hasta olacağına, kalabalık ortamlarda nazara uğramaya, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada dolu dolu boşaldığını görmek sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments