Rüyada biraz içmek

Rüyada biraz içmek sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bu sorunun çözüleceğine, evlilik yolunda bir adım atılacağına, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, topluluk içinde küçük düşmeye ve utanmaya yorulur.

Rüyada biraz içmek gördüyseniz:

  • Sağlık olarak hassas durumdasınız.

Rüyada biraz saç kesmek attığı bazı adımlar sayesinde kendisini çok iyi bir makamda göreceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına yorulur.

Rüyada biraz içmek kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine çok inandıracağına, hiç düşünmediği kadar büyük başarılar kazanacağı bazı işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada biraz kilo almak yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına delalettir.

Rüyada kendini biraz kel görmek rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına yorulur.

Rüyada yerden biraz yüksekte uçmak çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına tabir olunur.

Rüyada saçının biraz döküldüğünü görmek bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada biraz saç kestirmek zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, hayatında yeni bir döneme başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada biraz kan görmek huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, rüya sahibinin yeni çıkar yollar aradıkça daha da kötü durumlara düşeceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments