Rüyada bir yerden bir yere tayin olmak

Rüyada bir yerden bir yere tayin olmak geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına, zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, hayırlı bir kısmet çıkacağına, onu darda bırakmayacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına alamet eder.

Rüyada bir yerden bir yere tayin olmak gördüyseniz:

  • Daha planlı davranmanız durumundaysa gereken desteği veya iş birliğini görebileceksiniz.

Rüyada bir yerden bir yere tayin olmak elini tutup, gözünün yaşını sileceğine, kararlar alacağına yorulur.

Rüyada bir yere tayin olmak rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, adının ülke dışında yayılacağına inanılır.

Rüyada başka yere tayin çıkması özellikle de özel hayatında fırtınalar kopacağına, kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada istediği yere tayin olduğunu görmek çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada tayin olduğu yere gitmek yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada başka yere tayin olmak hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, güzel bir hayat geçireceğine alamet eder.

Rüyada başka bir yere tayin olmak arzu ve isteklerinin de gerçekleşeceğine, özellikle günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine yorulur.

Rüyada uzak bir yere tayin olmak mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments