Rüyada bir yabancının elini tutmak

Rüyada bir yabancının elini tutmak atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, tabiri caizse insanların gözünde büyüdükçe büyüyeceğine, hayır vereceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, mutlu olunacak çeşitli adımlar atılacağına, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, inancının eksileceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada bir yabancının elini tutmak gördüyseniz:

  • Hayatınızı pozitif yönde etkileyebilecek olan bazı haberler duyabilir veya bilgiler edinebilirsiniz.

Rüyada bir yabancının elini tutmak hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, kısmetinin her zaman açık olacağına ve sırtının yere gelmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada yabancının elini öpmek kısa sürecek bir işe gireceğine, söylenen bir sürü söze rağmen doğru bildiği şeye körü körüne inanacağına ve bu yüzden çok iyi gidebilecek bir işi zarara sürükleyeceğine inanılır.

Rüyada yabancının elini tutmak mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işte de başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada eve bir yabancının girmesi mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine alamet eder.

Rüyada yabancının para vermesi huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada yabancının düğününü görmek rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine işarettir.

Rüyada yabancının evine girmek yakında hedefine ulaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya rivayet etmektedir.

Rüyada bir yabancının türkçe konuşması ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments