Rüyada bir tanıdığının ölmesi

Rüyada bir tanıdığının ölmesi şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, yeni ilişkiler kurulacağına, rızkın ve kısmetin artacağına, büyük parasal bir kazanca sahip olacağına, aile bireyleri arasındaki sorunların çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada bir tanıdığının ölmesi gördüyseniz:

  • Çevrenizde yaşanan her konuyu kafanıza takıyorsunuz, biraz rahat olun yoksa sağlığınızı kaybedebilirsiniz.

Rüyada bir tanıdığının ölmesi gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığının bıçaklanması sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan bu sevapları sayesinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada tanıdığının ağlaması zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına ve bu sayede çok huzurlu bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada tanıdığının vajinasını görmek neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına, yaşayacağı felaketlerden burnu dahi kanamdan kurtulmayı başaracağına alamet eder.

Rüyada bir tanıdığının ata bindiğini görmek hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada tanıdığının ölümünü görmek hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına delalet eder.

Rüyada tanıdığının hastalandığını görmek uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına delalettir.

Rüyada tanıdığının evlendiğini görmek kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına ve bu durum karşısında işi yaptığı kişiden ihanet göreceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments