Rüyada bir sürü mezar görmek

Rüyada bir sürü mezar görmek uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, yeni işler yapılacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına, hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına delalet eder.

Rüyada bir sürü mezar gördüyseniz:

  • Mantıklı olmayan teklifleri olan kişiler söz konusu olabilir.

Rüyada bir sürü mezar görmek yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına yorulur.

Rüyada bi sürü mezar görmek başarıların devamlı olacağına, maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir sürü mezar taşı görmek endişelerin sona ereceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, duaların ve tövbelerin kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir sürü boş mezar görmek işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, getirisi çok olan işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada mezar ve mezar taşı görmek makamını garantileyeceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına yorulur.

Rüyada mezar üstüne mezar kazmak herhangi bir kaza ile ya da başka bir sorunla karşılaşmayacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada mezar yanında mezar görmek hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına delalet etmektedir.

Rüyada sürü sürü köpek görmek sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, istediği herşeye ulaşabileceğine rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments