Rüyada bir sınavı geçtiğini görmek

Rüyada bir sınavı geçtiğini görmek rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, istediği herşeye sahip olacağına, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir sınavı geçtiğini gördüyseniz:

  • Plansız değişikliklerin istenmeyen sonuçları olabilir.

Rüyada bir sınavı geçtiğini görmek hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, çarelere ve çözümlere ulaşılamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sınavı geçtiğini görmek rüya sahibinin elinin darlaşacağına, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının sınavı geçtiğini görmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına, rızkını kazanacak kadar çalışıp, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine yorulur.

Rüyada oğlunun sınavı geçtiğini görmek uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, ana baba dualarının alınması sayesinde işlerin her geçen gün daha da iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada sınavın iyi geçtiğini görmek işlerin çığırından çıkacağına, sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada derslerden geçtiğini görmek işlerinde başarı elde edeceğine ve allah tarafından kendisine nasip edilen hayattan razı gelip, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına alamet eder.

Rüyada dar bir kapıdan geçtiğini görmek kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kazançlı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada sınavları geçtiğini görmek deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments