Rüyada bir şeyin olmadığını görmek

Rüyada bir şeyin olmadığını görmek işsiz kalmaya, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, büyük kazanç elde edeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, dedikodulara alet edilen ismi nedeniyle insanlarla ilişkilerinin bozulacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, saygın bir hayat yaşayacağına delalettir.

Rüyada bir şeyin olmadığını gördüyseniz:

  • Bazı ilişkileriniz sonlanabilir veya ilişkilerde sonuç elde edilebilir.

Rüyada bir şeyin olmadığını görmek hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine yorulur.

Rüyada çok istediğin bir şeyin olmadığını görmek evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına ve kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada istediği şeyin olmadığını görmek huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine, karşısında kendisinden yardım isteyen birinin olacağına yorulur.

Rüyada istediğin şeyin olmadığını görmek devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına, hayırlı ve kısmetler ve rızklar elde edileceğine inanılır.

Rüyada istediğin bir şeyin olmadığını görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, onunla iyi bir geçim içinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada olmasını çok istediği bir şeyin olmadığını görmek işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına, elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada olmasını istediğin bir şeyin olmadığını görmek kazancın gittikçe azalacağına, canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine delalettir.

Rüyada çok istediği bir şeyin olmadığını görmek şansın ve kısmetin kapanacağına, hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments