Rüyada bir şeye yemin etmek

Rüyada bir şeye yemin etmek planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine ya da bir takım fırsatlar yakalayacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada bir şeye yemin etmek gördüyseniz:

  • Kendi işinizi kendiniz yapmalısınız.

Rüyada bir şeye yemin etmek sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, kariyerinin yükseleceğine delalettir.

Rüyada bir şeye özenmek elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, birçok konuda daha dikkatli olunacağına delalettir.

Rüyada bir şeye sevinmek aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada her şeye gülmek harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir şeye çok gülmek tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, borçların kısa sürede ödeneceğine delalet eder.

Rüyada bir şeye zorlanmak hayatının kötüye doğru gideceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir şeye çok üzülmek üzüntülü bir döneme girileceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine delalettir.

Rüyada bir şeye uzanmak işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine, maddi açıdan zarar edileceğine, eşler arasında büyük bir tartışma yaşanacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments