Rüyada bir kızın beğenmesi

Rüyada bir kızın beğenmesi başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, deyim yerindeyse elinin kolunun bağlı olduğu konularda onu rahata kavuşturacak yollara ulaşacağına, ferahlayacağına, iyileşeceğine, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, yaşamını kendi istediği gibi yönlendirebileceğine, evliliğini tehlikeye atacak davranışlarda bulunacağına, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, hayatının kolaylaşacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kızın beğenmesi gördüyseniz:

  • Dikkatli adımlar atmanızda fayda var.

Rüyada bir kızın yavşaması uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, aile işlerinin başına geçeceğine tabir olunur.

Rüyada kızın kovalaması amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine ve bu konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, huzursuzluk yaşanacağına inanılır.

Rüyada bir kızın konuşması okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına delalettir.

Rüyada bir kızın nişanlanması hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, sorunların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada kızın kaçırılması herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına, başına tekin olmayan olayların geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kızın su içmesi çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, bir sebeple kendi içine kapanacağına alamet eder.

Rüyada bir kızın evlendiğini şansının açık olacağına, sıkıntılı durumlar geçireceğine, büyük aksilikler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kızın öpmesi büyük ve başarılı adımlar atacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments