Rüyada bir kızı başı açık görmek

Rüyada bir kızı başı açık görmek allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, mesleki olarak istenilen makamın kazanılacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, ekonomik olarak zayıflayacağına, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada bir kızı başı açık gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizden en verimli şekilde faydalanmak isteyebilirsiniz.

Rüyada bir kızı başı açık görmek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine işarettir.

Rüyada kızı başı açık görmek karşılığında bolluk, bereket ve zenginlik bulacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği kızı başı açık görmek ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızı başı açık görmek ticarette çok daha önemli yerlere geleceğine, yenileceğine, şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada başı kapalı birini başı açık görmek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, bir sebeple işlerinin kısa süre için aksayacağına delalettir.

Rüyada başı açık yakalanmak allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kızı başı kapalı görmek parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, gideceği bir yolculuktan ya da yapacağı bir işten sonra yalnız kalmak için bir yere gideceğine ve üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına işaret eder.

Rüyada eşinin başı açık görmek borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine rivayet eder.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.