Rüyada bir evin yok olması

Rüyada bir evin yok olması verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bu aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, çok güzel bir şekilde süren aile hayatında bazı büyük sorunların yaşanacağına, ortaklık kurulan bir kişiden ihanet görüleceğine, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine delalettir.

Rüyada bir evin yok olması gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişilerle olumlu olmanız sayesinde onlara son derece çekici geleceksiniz.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine inanılır.

Rüyada evin alt üst olması rüya sahibinin fakirleşeceğine, canın derdine düşeceğine yorulur.

Rüyada evin buzlanması yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin su damlaması neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına ve bütün zorlamalara rağmen bir türlü istenen kadar iyi bir hale gelmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada evin bozulması sağlık ve şifa bulacağına, kötülüklerden uzak kalacağına delalet eder.

Rüyada bir evin taranması sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, vefakar bir insan olunacağına rivayet eder.

Rüyada evin önü süpürmek iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine tabir olunur.

Rüyada evin küf tutması düşünceli ve dalgın olacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.