Rüyada bir erkeğin yüzüme dokunması

Rüyada bir erkeğin yüzüme dokunması kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, işinde başarılı olacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin yüzüme dokunması gördüyseniz:

  • Bazı işlerinizde aksaklıklar veya eksiklikler söz konusu olabilir.

Rüyada bir erkeğin yüzüme dokunması onların bir adım önüne geçeceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada biri yüzüme tükürdü hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada babam yüzüme tükürdü iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, ele geçecek haram mal ve paraya işaret etmektedir.

Rüyada yüzüme krem sürmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, her nimetin lezzetine varacağına alamet eder.

Rüyada birinin yüzüme işemesi sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin yüzüme bakmaması yapılan işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin yüzüme bakmaması huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzüme tükürdü borçlanılacağına, sıkıntı ve zahmet çekileceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine inanılır.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.