Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması

Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, kazançlarının gittikçe azalacağına, hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına, yapılan çalışmalardan ötürü büyük borçlar altına gireceğine, içine düşeceği bazı sorunlardan ötürü bulunduğu mevkiden uzaklaştırılacağına, bu yüzden büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması gördüyseniz:

  • Alıngan bir yapıdasınız.

Rüyada bir erkeğin uzun uzun bakması iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, ortak olarak gireceği bir işte ihanete uğrayacağına ve zarar üstüne zarar edeceğine işarettir.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, işitilen sözlerden ötürü gururun kırılacağı rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin uzun saç görmek ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle uzun uzun bakışmak kural tanımadan, insanların öğütlerini dinlemeden yaşanacağına, hem hayatının kurtulacağına, hem geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin saçını uzun görmek işlerde aksilikler yaşanacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına inanılır.

Rüyada erkeğin saçını uzun görmesi kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına alamet eder.

Rüyada erkeğin saçlarının uzun olması zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına rivayet eder.

Rüyada uzun uzun salatalık görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments