Rüyada bir erkeğin tenasül uzvunu görmek

Rüyada bir erkeğin tenasül uzvunu görmek soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, muradına ereceğine, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin tenasül uzvunu gördüyseniz:

  • Neden bahsettiğimi siz daa rahat anlayabilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin tenasül uzvunu görmek başka işler deneyeceğine, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada erkeğin tenasül uzvunu görmek yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, ortağından ayrılacağına veya çalıştığı iş yerinde hakkında çıkan dedikodular yüzünden yüzünün yere düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tenasül uzvunu kesmek aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, iş hayatını hareketlendirecek gelişmeler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada tenasül uzvunu yalatmak elinin de bollaşacağına, zorlukların bir anda biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada kadının tenasül uzvunu öpmek çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, başarının adım adım yaklaşacağına delalettir.

Rüyada bir kadının tenasül uzvunu görmek maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, onu doyasıya yaşayacağına işaret eder.

Rüyada tenasül uzvunu yıkamak eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına tabir olunur.

Rüyada kadın tenasül uzvunu görmek itibarının ve makamının artacağına, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments