Rüyada bir erkeğin sizi kucaklaması

Rüyada bir erkeğin sizi kucaklaması sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, zor ve kötü günlerden geçeceğine, düşmanından uzak olacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, bir sebeple hem çok şaşıracağına rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin sizi kucaklaması gördüyseniz:

  • Mümkünse ertelemekte yarar var.

Rüyada bir erkeğin sizi kucaklaması iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin sizi havaya kaldırması etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, işlerinden feragat edeceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin sizi takip etmesi hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine delalettir.

Rüyada bir erkeğin sizi öpmesi girişimlerde bulunacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin sizi beğenmesi kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin sizi izlemesi dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin sizi takip ettiğini görmek işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, bekar ise evleneceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin sizi beklemesi olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine alamet eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments