Rüyada bir erkeğin seni dudaktan öpmesi

Rüyada bir erkeğin seni dudaktan öpmesi işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, sorumluluk alacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin seni dudaktan öpmesi gördüyseniz:

  • Artık işe yaramayan rutin iş veya konularda değişiklik yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada bir erkeğin seni dudaktan öpmesi aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin seni dudaktan öptüğünü görmek maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sıkıntıların ve sorunların çözümü için bir kişiden yüklü miktarda borç para alınacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölünün seni dudaktan öpmesi büyük miktarda kazanç elde edeceğine, işlerine yeni işler katacağına, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına alamet etmektedir.

Rüyada kızın seni dudaktan öpmesi kendisinin de bundan çok memnun olacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına yorulur.

Rüyada sevdiğinin seni dudaktan öptüğünü görmek desteksiz kalacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin seni dudaktan öpmesi ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, üzüntülerinin biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına işarettir.

Rüyada erkeğin dudaktan öpmesi geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin seni dudaktan öptüğünü görmek sevaplarıyla allah’ın sevgisini kazanacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments