Rüyada bir erkeğin elini görmek

Rüyada bir erkeğin elini görmek kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, kazançta zarar edeceğine, çaresizliğinin büyüyeceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, iş hayatında maddi zarara uğranacağına, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada bir erkeğin elini gördüyseniz:

  • Yapılan anlaşmaların olumlu sonuçları olabilir.

Rüyada erkeğin elini öpmek hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına delalettir.

Rüyada erkeğin elini ısırmak günü birlik tatillere çıkacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elini bir erkeğin tutması dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin elini okşamak asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, güven kaybı yaşanacağına inanılır.

Rüyada bi erkeğin elini tutması aksiliklerin birbiri ardına yaşanacağına, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada erkeğin elini tutmak büyük bir umutsuzluk duyacağına, verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğin elini görmek işlerin çok iyi bir hal alacağına, attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, bütün sıkıntılarını ve sorunlarını çok emek vererek kısa zamanda ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin elini omzuna koyması üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.