Rüyada bir erkeğin çiçek göndermesi

Rüyada bir erkeğin çiçek göndermesi atılan adımların boşa çıkacağına, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, tüm bu durumlara karşı azimle ve sabırla çalıştığı için sorunlarının üstesinden geleceğine, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine, insanlara karşı kötü şeyler yapacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin çiçek göndermesi gördüyseniz:

  • Ortaklık veya iş birliği gerektiren konularda ya da ekip çalışmaları esnasında bazı problemler oluşabilir.

Rüyada bir erkeğin çiçek göndermesi aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, maddi gücünün katlanacağına rivayet eder.

Rüyada erkeğin çiçek vermesi aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkeğin kadına çiçek vermesi pişman olduğunda da iş işten geçmiş olacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin beyaz çiçek vermesi yüksek mertebeye geleceğine, ölümcül hastalıklara işaret delalettir.

Rüyada bir erkeğin çiçek vermesi sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, kolaylık sağlayacağına işarettir.

Rüyada erkeğin kıza çiçek vermesi çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine alamet eder.

Rüyada bir erkeğin elinde çiçek görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin sana çiçek vermesi sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments