Rüyada bir erkeğin bir kadını yıkaması

Rüyada bir erkeğin bir kadını yıkaması malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, kendisine kurulmuş bir tuzakla uğraşacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada bir erkeğin bir kadını yıkaması gördüyseniz:

  • Bırakın herkes tartışarak tüm gücünü kaybetsin, siz ardından hoş bir şekilde sunumunuzu yapabilir veya fikrinizi açıklayabilirsiniz.

Rüyada erkeğin kadını öpmesi evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, bazı konularda başarısızlık ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin bir kadını kovalaması işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin bir kadını yıkaması sıkıntılı bir döneme gireceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine işaret eder.

Rüyada bir erkeğin kadını kucaklaması varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, işlerinin kısa bir zaman içinde düzene gireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin kadını gözünden öpmesi suç işleyeceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına delalettir.

Rüyada erkeğin kadını dövdüğünü görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin kadını hamile görmesi kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine ve neredeyse hasta olacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin kadını boynundan öpmesi huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına işarettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.