Rüyada bir erkeğe yüz vermemek

Rüyada bir erkeğe yüz vermemek yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, rüya sahibinin daha farklı bir hayatı benimseyeceğine ve sevdiklerine düşman, düşmanlarına da dost olacağına, kendisini üzen ve yoran birçok olayı ortadan kaldıracağına alamet eder.

Rüyada bir erkeğe yüz vermemek gördüyseniz:

  • Bir sonraki adımınızı iyi planlamalısınız.

Rüyada bir erkeğe yalvarmak kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin rüyayı gören kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına, tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, aklındaki şeytanı yenmeyi başaramayarak ona uyacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğe sarılması eğitim konusunda bir adım atılacağına, hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğe çarpmak eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, yeni bir hayata başlayacağına işarettir.

Rüyada erkeğe dokunmak geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğe yüz vermemek yapılan hataların farkına varılarak büyük dersler alınacağına, çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada erkek erkeğe kirasını ve faturalarını ödeyemez duruma düşeceğine, başarılara yeni başarılar katılacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkeğe kaş aldırmak bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, maddi olarak kolaylık içinde olacağına delalettir.

Rüyada erkeğe yaslanmak kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments