Rüyada bir duvar üstünde oturmak

Rüyada bir duvar üstünde oturmak kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, zorluklarının son bulacağına, sıkıntıların ve stresin son bulacağına, yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, maddi durumunuzun düzeleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir duvar üstünde oturmak gördüyseniz:

  • Sözlerinde durmayan, verilen görevleri yerine getirebilecek kapasitede olmayan veya üzerine düşeni yapmayan kişiler ilişkilerinizi gözden geçirmenize neden olabilir.

Rüyada bir duvar üstünde oturmak bir sebeple kendisine yeni bir iş bulacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, zor bir işe girileceğine tabir olunur.

Rüyada duvar üstünde oturmak ipliklerini pazara çıkaracağına, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksek bir duvar üstünde yürümek işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada ince duvar üstünde yürümek binbir güçlükle elde ettiği zenginliği kaybedeceğine, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kazançtan yana kara geçeceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına delalettir.

Rüyada duvar üstünde durmak sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine delalettir.

Rüyada duvar üstünde yatmak eve huzur dolacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bu yüzden bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına delalettir.

Rüyada duvar üstünde koşmak başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, kayıplarını yerine koyması için uzun zamanlar geçeceğine tabir olunur.

Rüyada duvar üstünde yürümek dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.