Rüyada bir dügüne gitmek

Rüyada bir dügüne gitmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, dik durmaya çalışacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine, yapılan hataların yakında telafi edileceğine, ele geçen kazancın allah yolunda harcanacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, başının belaya girmeyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir dügüne gitmek gördüyseniz:

  • Kendinizi sonuca ulaşmış sayarsanız herşey birden bire ters dönebilir.

Rüyada düğüne yetişmek bir sebeple içine düştüğü durumlardan ve sorunlardan kurtulamayacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada ölü ile düğüne gitmek parasal sıkıntıların son bulacağına, kısmetinin ve talihinin açılacağına delalet eder.

Rüyada düğüne davet yetenekleri ile ön plana çıkacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına işaret eder.

Rüyada düğüne çağrılmamak görmediği yerlere gideceğine, zararlı kişilerden uzak durulacağına delalettir.

Rüyada düğüne geç kalmak hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına delalettir.

Rüyada düğüne gitmemek yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada bir dügüne gitmek aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada düğüne gittiğini uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments