Rüyada bir doktorun muayene etmesi

Rüyada bir doktorun muayene etmesi çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına, zenginlik ve güzellik içinde bir hayat geçireceğine, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, kazancının katbekat artacağına, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir doktorun muayene etmesi gördüyseniz:

  • Hantal, yararsız veya verimsiz yol, yöntem veya işleri geride bırakıp, daha yenilikçi, keşif özelliği taşıyan, mükemmel veya zeki methodlar kullanabilirsiniz.

Rüyada bir doktorun muayene etmesi her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada doktorun seni muayene etmesi sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına yorulur.

Rüyada doktorun muayene etmemesi yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktorun kendisini muayene ettiğini görmek iş hayatında çok tanınan ve güvenilen biri olunacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına delalet eder.

Rüyada muayene olmak dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada muayene görmek sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, kendi çok iyi hissedeceğine ve önünü görür olmaya başlayacağına delalettir.

Rüyada kulaktan muayene olmak kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, borçlanacağına alamet eder.

Rüyada dişçide muayene olmak hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
esma

ben bunları istemiyorum ben rüyamda birini muayene ettiğimi gördüm