Rüyada bir çocuğun kesildiğini görmek

Rüyada bir çocuğun kesildiğini görmek artık rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine, işlerinin kendisini çekemeyen kişiler tarafından baltalanacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, dara düşeceğine, borçlarının kalmayacağına, zor bir döneme girileceğine, refah düzeyinin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir çocuğun kesildiğini gördüyseniz:

  • Ciddi bir ilişkinin beslenmesi gerekiyor.

Rüyada bir çocuğun kesildiğini görmek kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, gönül ilişkilerinizde mutluluğa ereceğinize  rivayet eder.

Rüyada erkek çocuğun kesildiğini görmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, maddi rahatlık yaşayan kişinin ailesiyle beraber kalkınacağına alamet eder.

Rüyada bir çocuğun başının kesildiğini görmek aksi şekilde daha da kamçılayacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun kolunun kesildiğini görmek günü birlik kazanç elde edeceğine, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına işarettir.

Rüyada bir çocuğun saçının kesildiğini görmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine, onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına işarettir.

Rüyada çocuğun kesildiğini görmek uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, yaşamına bakacağına delalet eder.

Rüyada bir çocuğun ayağının kesildiğini görmek sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına işaret eder.

Rüyada çocuğun boğazının kesildiğini görmek eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments