Rüyada bir bebeğe büyü yapıldığını görmek

Rüyada bir bebeğe büyü yapıldığını görmek sıkıntılarını atacağına, alim ve bilge insan olacağına, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, rüya sahibinin de çok mutlu olacağına, verimli olacak işler yapacağına, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına işarettir.

Rüyada bir bebeğe büyü yapıldığını gördüyseniz:

  • Karşı taraf aslında sizin duymak istediğiniz şeyleri söylemiyor olabilir.

Rüyada bebeğe büyü yapıldığını görmek beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına ve sosyal açıdan da içine kapanık bir döneme girileceğine, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada bir bebeğe büyü yapıldığını görmek kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine, verilen  sözlerin tutulacağına delalettir.

Rüyada oyuncak bebeğe büyü yapıldığını görmek iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, kötü sözler duylacağına alamet eder.

Rüyada eve büyü yapıldığını görmek ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına rivayet eder.

Rüyada bir eve büyü yapıldığını görmek sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, kazancının sağlam ve sabit olacağına yorulur.

Rüyada büyü yapıldığını söylenmesi karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, kendisine güvenli bir gelecek kurmaya çalışırken var olan gücünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya geleceğine rivayet eder.

Rüyada büyü yapıldığını bulmak bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına alamet eder.

Rüyada büyü yapıldığını hissetmek onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, işlerine yeni işler katacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments