Rüyada bir bayanın cinsel organını görmek

Rüyada bir bayanın cinsel organını görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine ve mutlu olunacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, bu olaylardan herhangi bir zarara uğramadan kurtulacağına, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, yani babasına benzeyeceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine alamet eder.

Rüyada bir bayanın cinsel organını gördüyseniz:

  • Sizin de, kendi pozisyonunuzda veya fikirlerinizde ısrarcı olmanız durumunda olaylar iyice kontrolden çıkabilir.

Rüyada bir bayanın cinsel organını görmek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, kendini dünya yaşantısına fazlaca kaptıracağına ve günah işlemekten çekinmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada başka bir bayanın cinsel organını görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, borcunun kalmayacağına alamet eder.

Rüyada kadın cinsel organını erkek cinsel organı olarak görmek maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine, büyük adımlar atacağına yorulmaktadır.

Rüyada cinsel organını kapatmak erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, çok daha büyük adımların atılacağına delalettir.

Rüyada cinsel organını açmak düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada bayanın cinsel organ görmek yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, dertlerin ve sıkıntıların çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada cinsel organını küçük görmek kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, uzak bir yerden kötü haberler geleceğine işarettir.

Rüyada ineğin cinsel organını görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına tabir olunur.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.