Rüyada bir başkasının beyaz gelinlik giydiğini görmek

Rüyada bir başkasının beyaz gelinlik giydiğini görmek ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, rahata ereceğine, yaşama sevincine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir başkasının beyaz gelinlik giydiğini gördüyseniz:

  • Bazı konuları tek tek ele almalısınız.

Rüyada bir başkasının beyaz gelinlik giydiğini görmek eve huzur dolacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına işarettir.

Rüyada başkasının beyaz gelinlik giydiğini görmek rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, endişe duyulan bir hastalığın aile bireylerinden birinde baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bi başkasının gelinlik giydiğini görmek önünün açılacağına, bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına inanılır.

Rüyada başkasının mor gelinlik giydiğini görmek bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına inanılır.

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına delalettir.

Rüyada başkasının mavi gelinlik giydiğini görmek hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına delalettir.

Rüyada beyaz gelinlik giydiğini görmek islami işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına, herkesin önünde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ablamın beyaz gelinlik giydiğini görmek zenginliğin kapılarının açılacağına, zor günlerin sona ereceğine, yapılan hatanın yakın bir kişi sayesinde telafi edileceğine ve rahat bir nefes alınacağına delalet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments