Rüyada bir balığın diğer balığı yemesi

Rüyada bir balığın diğer balığı yemesi bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, işlerinde hep üstün başarılar elde edeceğine, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, sorunlarının son bulacağına, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine tabir olunur.

Rüyada bir balığın diğer balığı yemesi gördüyseniz:

  • Kimseye hayır diyememeniz, size güvenen veya tavsiyelerinize ihtiyacı olan kişilerin fazlalığı zamanınızı azaltıyor.

Rüyada bir balığın diğer balığı yemesi parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada balığın diğer balığı yemesi bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına delalettir.

Rüyada büyük balığın küçük balığı yediğini görmek ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada balığın balığı yediğini görmek uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine işarettir.

Rüyada büyük balığın küçük balığı yemesi her türlü konforsa sahip olunacağına, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya rivayet etmektedir.

Rüyada balığın balığı yutması aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına işarettir.

Rüyada balığın başka balığı yemesi ağrı ve sancılarından kurtulacağına, iyi kısmetleri olacağına işaret eder.

Rüyada büyük balığın küçük balığı yutması kendi işine kavuşacağına, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments