Rüyada bir bağ sarımsak görmek

Rüyada bir bağ sarımsak görmek o işten ekmek yiyeceğine, başına çok güzel olaylar geleceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, şerefi ve namusu ile yaşayıp gideceğine, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir bağ sarımsak gördüyseniz:

  • gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada sarımsak diyanet kazançlı işlere yatırım yapacağına bu sayede kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, kavgaların büyüyeceğine inanılır.

Rüyada sarımsak konuşmak başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada bir bağ sarımsak görmek işlerinin hiç olmadığı kadar iyi bir hal alacağına, borçlarının azalacağına, kısa sürede başarısının artacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarımsak tükürmek aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine işarettir.

Rüyada sarımsak paylaşmak aksiliklerin yakayı bırakmayacağına, umutlarının söneceğine delalet etmektedir.

Rüyada iki baş sarımsak görmek borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına delalettir.

Rüyada pişmiş sarımsak büyük bir çalışma ya da proje gerçekleştireceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarımsak koklamak rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine ve kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, zinde kalacağına, ağız tadını, neşesini, mutluluğunu kaybetmeyeceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.