Rüyada bileğinin sıkılması

Rüyada bileğinin sıkılması aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine, kişinin her daim iyi anılacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, layık olduklarının allah tarafından da, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada bileğinin sıkılması gördüyseniz:

  • Yardım talebinde bulunmanız durumunda hayal kırıklığı yaşamayabilirsiniz.

Rüyada el bileğinin kesilmesi sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, zaman içinde daha güzel günler göreceğine yorulur.

Rüyada bileğinin kesilmesi onun bir sıkıntısını ya da derdini çözeceğine, hasta ise bakacağına, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına işarettir.

Rüyada el bileğinin çıkması hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada el bileğinin şişmesi çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada bileğinin sıkılması endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, başarılarının azalacağına işaret etmektedir.

Rüyada bileğinin kanadığını görmek büyük bir aşk yaşayacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına tabir olunur.

Rüyada ayak bileğinin çatlaması onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine inanılır.

Rüyada ayak bileğinin öpülmesi şansının yaver gideceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments