Rüyada bileğine altın bileklik takmak

Rüyada bileğine altın bileklik takmak iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına, geçim kolaylığı içinde olacağına ve deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek fırsatlar elde edeceğine, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bileğine altın bileklik takmak gördüyseniz:

  • Birlikte özel vakit geçirmek istediğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz.

Rüyada bileğine altın bileklik takmak hem de işinde söz sahibi olacağına, haksızlık yapmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bileğine bileklik takmak bazı büyük çalışmalar yapacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına delalet eder.

Rüyada bileğine altın bilezik takmak iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, sevilen bir dostun geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayak bileğine altın bilezik takmak rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bileğine altın künye takmak ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine tabir olunur.

Rüyada altın bileklik bulmak girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, işlerinin kötüleşeceğine tabir olunur.

Rüyada altın bileklik yaptırmak üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın bileklik kırılması evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments