Rüyada bi yere gittiğini görmek

Rüyada bi yere gittiğini görmek ün salacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine alamet eder.

Rüyada bi yere gittiğini gördüyseniz:

  • Olan biteni dikkatle ele almalı, kendi pozisyonunuzu da koruyacak şekilde hesaplayarak hareket etmelisiniz.

Rüyada bi yere gittiğini görmek çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ablanın bir yere gittiğini görmek işlerinin bozulacağına, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına yorulur.

Rüyada kızının bir yere gittiğini görmek çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin bir yere gittiğini görmek isteklerini yerine getireceğine, birçok hayalkırıklığı yaşayacağına işaret eder.

Rüyada başkasının bir yere gittiğini görmek işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına yorulur.

Rüyada sevgilinin uzak bir yere gittiğini görmek yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, güzelleşeceğine, iyileşeceğine, kısmet alacağına işarettir.

Rüyada bir yere gittiğini görmek bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin bir yere gittiğini görmek güçten düşeceğine, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments