Rüyada beyaz yılan yumurtası

Rüyada beyaz yılan yumurtası telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, kendi dualarının allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, rüyasında salatalık toplayan kişi kadın ise, temiz saf bir adamla evlenebileceğine, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına işaret eder.

Rüyada beyaz yılan yumurtası gördüyseniz:

  • Ufukta aşk veya sevgi dolu ilişkiler var.

Rüyada beyaz yılan yumurtası çalışmaların kısa süre içinde büyük prestij kazandıracağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı beyaz yılan kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, yanlış işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz yılan yavrusu hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına, allah’ın emrettiklerine bağlı kalacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada beyaz yılan yakalamak hasret giderileceğine, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz dev yılan görmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada beyaz iri yılan görmek rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, kendi işini kuracağına delalettir.

Rüyada yılan görmek beyaz iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, işe giren herkesin kalkınacağına alamet etmektedir.

Rüyada dev beyaz yılan görmek kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına delalettir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments