Rüyada beyaz yazı tahtası görmek

Rüyada beyaz yazı tahtası görmek ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, onu hayallerine kavuşturacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, tartışmalar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz yazı tahtası gördüyseniz:

  • Hayattan daha fazla şey almak istiyorsunuz.

Rüyada beyaz yazı tahtası görmek umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine tabir olunur.

Rüyada yazı tahtası silmek rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine işarettir.

Rüyada yeşil yazı tahtası görmek yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına tabir olunur.

Rüyada siyah yazı tahtası görmek ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine rivayet eder.

Rüyada kara yazı tahtası görmek kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada beyaz okul tahtası görmek dertlerin yükünden kurtulacağına, stresini atacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, hayattan daha zevk alacağına ve kendini çok daha iyi hissedeceğine, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz kağıda yazı girdiği işte ortaya koyduğu çalışmaların beğenilmesi ile çok daha iyi yerlere geleceğine, malından ve parasından kaybedeceğine yorulur.

Rüyada beyaz kağıttan yazı okumak yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments