Rüyada beyaz şemsiye açmak

Rüyada beyaz şemsiye açmak sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına, çok yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, yakınlarından duyacağı ağır, kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, itibar kaybedeceğine, ayıplanacağına, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada beyaz şemsiye açmak gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza ilerlemekten çekinmeyin, yetenekleriniz izleyenleri şaşırtabilir.

Rüyada beyaz şemsiye açmak şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine rivayet eder.

Rüyada büyük beyaz şemsiye görmek yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada mavi beyaz şemsiye görmek girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz şemsiye görmek hiçkimsenin cesaret edemediği ya da yapılmaz dediği işlerin kolay bir şekilde yapılacağına, güzelliklere rast gelineceğine,vicdanlı, akıllı, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz renkli şemsiye görmek hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz şemsiye görmek diyanet öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, acı veren durumların vuku bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada büyük beyaz şemsiye onunla yeniden kavuşacağına, bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz şemsiye satın almak tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine, kafasını ve gündemini sürekli olarak karıştırıp duran bu konudan ilelebet kurtulacağına yorulur.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments