Rüyada beyaz perde bakmak

Rüyada beyaz perde bakmak moralinin yerine geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine, aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, spor yapmaya başlanılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, kendini toparlayamayacağına, adının fesada karışacağına bu nedenle de toplumdaki tüm saygınlığını yitireceğine, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz perde bakmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı veya diğer girişmlerinizi ya da iş birliklerinizi ilgilendiren konularda geri adıma atmaktan çekinmeniz veya daha fazla araştırma yapmaya üşenmeniz durumunda, aslında bitmesi gerekmeyen konuları sonlandırabilirsiniz.

Rüyada beyaz perde görmek geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına delalet eder.

Rüyada beyaz perde kapatmak sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz tül perde görmek bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz perde bakmak bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada eve beyaz perde takmak sağlığına kavuşacağına, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz tül perde asmak yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, yaşayacağı güzel günlerin de çoğalacağına delalettir.

Rüyada beyaz çiçekli perde itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, karşılaşılan sorumsuzca hareketler ve bulunulan kötü durumdan ötürü zorluk çekileceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz bir perde görmek hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments