Rüyada beyaz mor elbise giymek

Rüyada beyaz mor elbise giymek kısmetlerinden olacağına, iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, itibar edineceğine, mali gücünü yitireceğine, ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine böylece işlerinin artacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz mor elbise giymek gördüyseniz:

  • Anlattıklarınızı aleyhinize kullanan kişiler olabilir.

Rüyada beyaz elbise rüya sahibinin uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine, rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz tül elbise ortaya koyacağı çalışmalar ve gerçekleştireceği projeler sayesinde iyi bir mevkiye terfi alınacağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına delalet eder.

Rüyada beyaz elbise istemek yakaladığı bu şansın garanti olacağına, sevdiklerinden, arkadaşlarından, dostlarından, yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine alamet eder.

Rüyada beyaz elbise diyadinnet endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz elbise ihya kazançlı işlere girileceğine, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada pembe beyaz elbise keyif ve neşe içinde yaşayacağına, çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz gri elbise görmek geçim derdinin baş göstermeyeceğine, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz elbise çalmak herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine alamet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.