Rüyada beyaz lekeli çarşaf

Rüyada beyaz lekeli çarşaf hayatının olumlu yönde devam edeceğine, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, kazancın azalmasına sebep olan bir durumun ve gereksiz harcamaların ortadan kaldırılacağına, elinin bollaşmasına vesile olacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına işaret eder.

Rüyada beyaz lekeli çarşaf gördüyseniz:

  • Çok parlak görünen yatırımlar göründüğü kadar cazip olmayabilir.

Rüyada beyaz lekeli çarşaf rahat edeceğine ve huzur duyacağına, çekilen zahmetin çoğalacağına delalet eder.

Rüyada beyaz lekeli gömlek görmek sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada lekeli beyaz tişört görmek mevcut aile ve iş yaşantısının çalkantılara sahne olacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada lekeli beyaz gömlek görmek kazancının düşeceğine, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, epey uğraştıktan sonra sorunu biraz düzelteceğine tabir olunur.

Rüyada lekeli beyaz çarşaf görmek sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz lekeli çarşaf görmek hararetli olayların meydana geleceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına inanılır.

Rüyada lekeli beyaz havlu görmek sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine ve zor bir eğitim hayatının kolay bir şekilde aşılacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz lekeli havlu görmek deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, iş hayatında attığı adımlardan çok büyük zararlar ile çıkacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.