Rüyada beyaz kedi beyaz fare görmek

Rüyada beyaz kedi beyaz fare görmek size başarı getirecek adımlar atmanıza, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, aldığı ödeme ile sıkıntı yaratan borçlarını kapatan rüya sahibinin,  rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına delalet eder.

Rüyada beyaz kedi beyaz fare gördüyseniz:

  • Maddi gelirlerinizi, ödemeleri veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda aksilikler yaşanabilir.

Rüyada beyaz kedi beyaz fare görmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, kısmetlerinin çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kedi ve fare görmek projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, mal veya dünyalığına gelecek zarara delalet etmektedir.

Rüyada kedi ve beyaz fare görmek saygınlığına da saygınlık katacağına, gönül hoşluğu yaşayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz fare ve kedi görmek şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, rüya sahibinin işlerinin açılacağına yorulur.

Rüyada beyaz kedi beyaz köpek görmek elini attığı her işi yerine getireceğine, günahların da affolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kara kedi ve beyaz kedi görmek ekmek kapılarının kapanacağına, gelirin tükeneceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz iri fare görmek kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada evde beyaz fare çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, problemlerinin de çözümlerine kavuşacağına işaret eder.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments