Rüyada beyaz imam cübbesi giymek

Rüyada beyaz imam cübbesi giymek attığı bu adım sayesinde işlerinin birçok insanın dikkatini çekeceğine, itibar, makam ve söz sahibi olacağına, aşama göstermeyeceğine ve iyi şekilde sonuçlanmayacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, yapılan iyiliklerin karşılığında kötülük görüleceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, çok hayırlı ve güzel kazançlar elde etmesini sağlayacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz imam cübbesi giymek gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınıza yük olmak istemez, işleri kolaylaştırırsınız.

Rüyada beyaz imam cübbesi giymek hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, yapılan çalışmalara ve ortaya konulan projelere zarar vermeye ya da leke sürmeye çalışan insanlarla muhatap olunacağına delalettir.

Rüyada imam cübbesi bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, uzun zamandan beri beklediği hayırlı bir haberin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada imam cübbesi giymek işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada imam cübbesi görmek sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, ele geçen kazancın pek bereketli olmayacağına tabir olunur.

Rüyada camide imam cübbesi giymek kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada cübbesi giymek daha bir sevileceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına yorulur.

Rüyada hoca cübbesi giymek şeytanın aklına uyacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Rüyada padişah cübbesi görmek maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.