Rüyada beyaz gül dökülmesi

Rüyada beyaz gül dökülmesi iş ve kazanç kaybına uğrayacağına, saygı göreceğine, insanları aldatarak menfaat elde edeceğine, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine ve bunun doyumsuz hazzını yaşayacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine işaret eder.

Rüyada beyaz gül dökülmesi gördüyseniz:

  • Asabi gerilimleriniz sonucu, ailenizden birisiyle ağız münakaşasına girebilirsiniz.

Rüyada beyaz saçlı beyaz sakallı adam görmek muradın olacağına, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada beyaz kedi beyaz fare görmek çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine ve bu iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazancağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz tavuğun beyaz yumurtladığını görmek işlerinin yoluna gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına, dertlerin artacağına, huzursuzluk yaşanacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine işaret eder.

Rüyada beyaz gelinlikle beyaz ata binmek birçok işin birlikte yapılacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına inanılır.

Rüyada beyaz gömlek beyaz pantolon işinin başından ayrılmayacağına, kariyer edineceğine, iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına işaret eder.

Rüyada beyaz beyaz köpek görmek sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz beyaz at görmek çok hayırlı ve güzel fırsatlar yakalayacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz sakallı beyaz elbiseli dede görmek alınacak iş tekliflerini değerlendirerek başka sektörlerde de aynı başarılı çalışmaları yineleyeceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına yorulmaktadır.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments