Rüyada beyaz bez tutmak

Rüyada beyaz bez tutmak karşısına yeni imkanlar çıkacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, işle ilgili olarak uzun zamandan beri beklenen bir haberin kısa süre içinde alınacağına ve bu haberle ilgili olarak atılan adımların kişiyi başarıya, üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, hüsrana uğrayacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, geleceğinin de başarılar ve zaferlerle dolacağına delalet eder.

Rüyada beyaz bez tutmak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirebilir veya sevildiğinizi anlayacağınız olaylar yaşayabilirsiniz ya da aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada beyaz saçlı beyaz sakallı adam görmek güzel günlerin yaşanacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz kedi beyaz fare görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü biraraya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına ve hasret gidereceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz tavuğun beyaz yumurtladığını görmek kişinin maddi zarara uğrayacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz beyaz köpek görmek ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, hak yolunu tutacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz gelinlikle beyaz ata binmek biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, huzurunun artacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz gömlek beyaz pantolon sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada beyaz beyaz at görmek bir defa kesişen yollarının da bir daha asla ayrılmayacağına, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz sakallı beyaz elbiseli dede görmek yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, rüya sahibinin, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments