Rüyada beyaz ayakkabılar

Rüyada beyaz ayakkabılar atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz ayakkabılar gördüyseniz:

  • Aşırı harcamalardan da uzak durmalısınız.

Rüyada beyaz saçlı beyaz sakallı adam görmek yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz kedi beyaz fare görmek sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, gönül yaralarının iyileşeceği inanılır.

Rüyada beyaz tavuğun beyaz yumurtladığını görmek mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına delalettir.

Rüyada beyaz beyaz köpek görmek ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada beyaz gömlek beyaz pantolon hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz gelinlikle beyaz ata binmek yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada beyaz beyaz at görmek allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine işarettir.

Rüyada beyaz sakallı beyaz elbiseli dede görmek etrafındakiler tarafından kutlanacağına, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments