Rüyada beyaz açık gelinlik giymek

Rüyada beyaz açık gelinlik giymek karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, çok sıkıntılı ve çok zor döneme gireceğine, eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, parasının üstüne para ekleyeceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına işarettir.

Rüyada beyaz açık gelinlik giymek gördüyseniz:

  • Fazla dağınık yaşamaktan vazgeçip kendinize düzenli bir yaşam kurmanız gerekiyor.

Rüyada beyaz açık gelinlik giymek zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada açık gelinlik görmek iş hayatında çok iyi kazanç ve başarı sağlayacak işlere girileceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına, maddi olarak çok sıkıntı çekeceği ve çok üzüleceği bir döneme girdiğine, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada açık yeşil gelinlik giymek büyüleyeceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına tabir olunur.

Rüyada açık mavi gelinlik giymek masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sırtı açık gelinlik giymek işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada açık pembe gelinlik giymek yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, söz sahibi olacağına, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine rivayet eder.

Rüyada açık birinin kapalı gelinlik giymesi çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, işlerinin çok sıkıntılı bir duruma düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada açık mavi gelinlik görmek kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments