Rüyada beşik sallamak

Rüyada beşik sallamak hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, iş ve zaman kaybına uğrayacağına, büyük paralara sahip olacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine rivayet eder.

Rüyada beşik sallamak gördüyseniz:

  • Sinirlerinizi bozan bazı fikir veya anlaşmalardan vazgeçebilirsiniz.

Rüyada boş beşik görme gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına delalet eder.

Rüyada beşik yüklenmek tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına delalet eder.

Rüyada kırmızı beşik kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, huzura ereceğinize, dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada beşik bakmak canını sıkan şeyleri yeneceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada boş beşik taşımak dünya hayatından yana da razı geleceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çok beşik görmek kısmetin bollaşacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada beşik görmek kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada beşik diyanet daha fazla yakınlaşacağına, hayatının kötüye doğru gideceğine, kariyer planının altüst olacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanın En Doğru Tabirini Esahh'tan Öğren

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments