Rüyada belinden tutmak

Rüyada belinden tutmak kazanacağı başarılar sayesinde iş hayatında çok iyi bir mevkinin sahibi olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, kötü sözler duyacağına, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine inanılır.

Rüyada belinden tutmak gördüyseniz:

  • Ufak tefek olumsuzluklar herşeyin bir kenara fırlatılması anlamına gelmiyor.

Rüyada belinden bağlanmak yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada belinden tutmak çok büyük ve hayırlı rızklar elde edeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına inanılır.

Rüyada belinden silah alınması uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına rivayet eder.

Rüyada belinden kurşun yemek kısmetleri karşısında utanç duyacağı durumlar yaşayacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin belinden sarılması çok başarılı işlere imza atacağına, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına alamet etmektedir.

Rüyada belinden yılan sokması rahatının yerine geleceğine, ekonomik olarak darlığa düşeceğine, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada belinden kemer çıkarmak parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına delalet eder.

Rüyada belinden iğne vurulmak kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına, yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının da artacağına alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.