Rüyada belinden kurşun yemek

Rüyada belinden kurşun yemek ilk zamanlarda parasal sıkıntılar yaşanacağına, içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının da düzene gireceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, manevi olarak çok yıpranılacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına işarettir.

Rüyada belinden kurşun yemek gördüyseniz:

  • Neler yapabileceğinizi görmek isteyen kişilerle açık konuşmalısınız.

Rüyada belinden kurşun yemek iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, rüya sahibi bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada belinden tutmak başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, zarar edilen çalışmaların kısa süre içinde kara geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada belinden bağlanmak kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, onu yalnız bırakmayacağına inanılır.

Rüyada belinden yılan sokması işlerinde çok zor zamanlar geçireceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine yorulur.

Rüyada tabancayla belinden vurulmak alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada sevgilinin belinden sarılması daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine, bazı kişilerin ortaya atacağı dedikodulara çeşitli şekillerde malzeme olunacağına inanılır.

Rüyada belinden iğne vurulmak işlerin yeni kapılar açacağına, elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine yorulur.

Rüyada belinden silah alınması rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, elinin kolunun bağlanacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine alamet etmektedir.

Güzel Haberleri Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.